Funkční kruhový trénink

Všeobecně lze funkční trénink definovat jako komplexní cvičení, které do činnosti zapojuje maximální množství svalových skupin a to tak, aby byly co nejvíce napodobeny běžné denní aktivity člověka. Cvičí se s vlastní vahou, nebo pomůckami, kde se neklade tolik důraz na váhu, ale spíše na balanc, výdrž a dynamiku. Naše fitness se specializuje na všechny formy funkčního tréninku. Vyzkoušejte si tento moderní trend v posilování v nově otevřeném tréninkovém centru, kde na ploše více jak 100 metrů čtverečních pořádáme pravidelné skupinové tréninky.

Sezóna funkčních tréninků v hale ukončena k 9.4.2017!

Celé jaro i léto, pokaždé, když to počasí dovolí, se snažíme funkční kruhové tréninky pořádané v hale přesouvat ven. Počítejte tedy s teplejším funkčním oblečením pro venkovní variantu tréninku. Pokud vás zajímá výhradně funkční trénink v přírodě sledujte sekci Venkovní trénink.

Spolupracujeme také s programem MULTISPORT BENEFIT a Benefit Plus.

Ceník funkčního kruhového tréninku

Cena lekce pro členy Hammer Strength Fitness s klubovou kartou * 100 Kč
Cena funkčního tréninku při dobití účtu ** 149 Kč
Permanentka na deset funkčních tréninků (platnost 3 měsíce) 1 290 Kč
Permanentka na deset funkčních tréninků pro členy * (platnost 3 měsíce) 900 Kč

* člen který má zakoupenou platnou permanentku na cvičení v Hammer Strength Fitness.

První vstup zdarma se nesčítá s ostatními slevami a marketingovými akcemi.

** Po první registraci je podmínka dobít svůj účet minimální částkou 150,-Kč max.částka není omezená, následně z tohoto kreditu můžete čerpat jednotlivý vstup za 149,-Kč nebo po každém tréninku platit v hotovosti 149,-Kč. U desetivstupové permanentky je vstup za pouhých 129 Kč. Viz ceník.

Kredit není časově omezen a můžete z něho čerpat veškeré služby a zboží ve fitness, platit útratu na baru.

Minimální zůstatek na účtu je vždy 150,-Kč. Jedná se o jistinu pro případ neomluvené účasti na tréninku, v případě, že bude částka stržena je nutné při další návštěvě opět dobít účet minimální částkou 150,-Kč.

Kredit vám na vyžádání vrátíme zpět.

Voucher

Rozvrh lekcí:

Pondělí 18:30
Úterý 18:30
Středa 18:30
Čtvrtek 18:30
Neděle 18:00

Při první návštěvě, je nutné přijít cca o 30 minut dříve kvůli zaregistrování do našeho systému, doporučujeme mít sebou jeden doklad totožnosti.

Lekce trvá 55 minut.

Před prvním tréninkem poskytujeme bezplatnou diagnostiku na váze Tanita, kde vám kromě výchozí hmotnosti změříme tělesný tuk a BMI INDEX. Kromě těchto výsledků vám budou poskytnuta poučení jak bezpečně cvičit a adaptovat se na nový druh sportu. Tento úvod do tréninků není povinný, pouze ho doporučujeme. Na tuto proceduru je nutno upozornit recepci při rezervaci tréninku.

Nepřepínejte své síly! Zátěž, váhy a počet opakování zvyšujte postupně, toto se týká i pokročilých sportovců. Trénink je určen pouze zdravým osobám starším 18 let.

Na každý trénink je nutno provést rezervaci.
První rezervaci můžete udělat na info@hammerstrength.cz, nebo na 777 841 234.
Registrovaný zákazník se registruje výhradně přes rezervační systém - PŘÍSTUP DO REZERVACE.
Přístupové heslo získáte při prvním tréninku na recepci!

POZOR STORNO PODMÍNKY!

Rezervaci je možné zrušit maximálně 24h před začátkem tréninku, pak je brána jako platná a vstupné se odečítá.
Pokud se trénink nenaplní – nebude rezervováno minimálně 5 klientů, budeme rezervované kontaktovat telefonicky, v případě nezastižení sms zprávou. Více informací jak správně používat rezervační systém a o storno podmínkách naleznete pod odkazem NÁVOD K OBSLUZE A STORNO PODMÍNKY REZERVACE.