Venkovní funkční trénink

 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
 • strict warning: Declaration of content_handler_field::options() should be compatible with views_object::options() in /data/hammestr/html/sites/all/modules/cck/includes/views/handlers/content_handler_field.inc on line 208.
 • strict warning: Declaration of views_handler_argument::init() should be compatible with views_handler::init(&$view, $options) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_argument.inc on line 745.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 585.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 149.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_style_default::options() should be compatible with views_object::options() in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_style_default.inc on line 25.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 135.
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/views.module on line 842.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_many_to_one::init() should be compatible with views_handler_filter::init(&$view, $options) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_many_to_one.inc on line 104.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_term_node_tid::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /data/hammestr/html/sites/all/modules/views/modules/taxonomy/views_handler_filter_term_node_tid.inc on line 303.
 
Naše fitness sousedí s krásným parkem Podvinný Mlýn, kde v teplých měsících pořádáme venkovní funkční tréninky, které si získávají stále větší oblibu coby alternativa k cvičení v hale, nebo ve fitness centru.
Na podzim pořádáme závody Prague Outdoor Training Cup, kde z nejlepších našich cvičenců sestavujem družstvo, které se utká s ostatními stejně zaměřenými oddíly z celé republiky.
 
Sezóna venkovních tréninků zahájena k 10.4.2017 !!!
Na podzim a v zimě se venkovní tréninky přesuvají do haly více informací na: Funkční kruhový trénink
 
Celé jaro a léto cvičíme venku, pouze v případě extrémního počasí se tréninky přesouvají akčně do haly na Funkční trénink.

Rozvrh lekcí:  

  Lekce
pondělí 18:30
úterý 18:30
středa 18:30
čtvrtek 18:30
neděle 18:00
 
A oč jde v našem pojetí:
 • Jedná se o intenzivní tréninkový program určený široké veřejnosti i sportovcům, mužům i ženám.
 • Toto velice efektivní posilování s důrazem na vytrvalost a dynamiku je díky kombinování aerobního a posilovacího tréninku ideální na formování postavy. 
 • Tempo si přizpůsobujete s ohledem na výkonnost každého z vás.
 • Nechte se strhnout energií ostatních za hranice tvých možností a dosáhněte nečekaných výsledků.
 • Trénink trvá jednu hodinu, kde se proběhneme a zaposilujeme na čerstvém vzduchu.
*člen který má zakoupenou platnou permanentku na cvičení v Hammer Strength Fitness.
**Po první registraci je podmínka dobít svůj účet minimální částkou 150,-Kč max.částka není omezená, následně z tohoto kreditu můžete čerpat jednotlivý vstup za 149,-Kč nebo po každém tréninku platit v hotovosti 149,-Kč. U desetivstupové permanentky je vstup za pouhých 129 Kč. Viz ceník.
Kredit není časově omezen a můžete z něho čerpat veškeré služby a zboží ve fitness, platit útratu na baru.
Minimální zůstatek na účtu je vždy 150,-Kč. Jedná se o jistinu pro případ neomluvené účasti na tréninku, v případě, že bude částka stržena je nutné při další návštěvě opět dobít účet minimální částkou 150,-Kč.
Kredit vám na vyžádání vrátíme zpět.
 
Spolupracujeme také s programem MULTISPORT BENEFIT a Benefit Plus.
 
 
Rozvrh lekcí:  
  Lekce 
pondělí FKT
úterý FKT
středa FKT
čtvrtek FKT
pátek FKT
neděle FKT
FKT - Funkční kruhový trénink v hale
 
Před prvním tréninkem poskytujeme bezplatnou diagnostiku, která je ve vašem vlastním  zájmu důrazně doporučovanou součástí první lekce. Na základě výsledků vám budou poskytnuta poučení jak bezpečně cvičit a adaptovat se na nový druh sportu. Nepřepínejte své síly! Zátěž, váhy a počet opakování zvyšujte postupně, toto doporučujem i pokročilým sportovcům.
 
Na venkovní funkční trénink noste funkční oblečení! Oblékejte se tak, abyste si mohli vždy jednu vrstvu přidat, či odebrat v závislosti na počasí, používejte trička, která odvádějí pot od pokožky, když je chladněji windstopper mikiny a v případě deště membránové bundy, které dýchají, ale jsou zároveň nepromokavé.
Cvičíme za téměř každého počasí, v případě deště se přesouváme do naší arény funknčního tréninku!
 
 
Na každý trénink je nutno provést rezervaci. 
 
První rezervaci můžete udělat na info@hammerstrength.cz , nebo na 777 841 234
Registrovaný zákazník se registruje výhradně přes rezervační systém.
PŘÍSTUP DO REZERVACE zde.
Přístupové heslo získáte při prvním tréninku na recepci!
 
POZOR STORNO PODMÍNKY!!!
Rezervaci je možné zrušit maximálně 24h před začátkem tréninku, pak je brána jako platná a vstupné se odečítá.
Pokud se trénink nenaplní – nebude rezervováno minimálně 5 klientů, budeme rezervované kontaktovat telefonicky, v případě nezastižení sms zprávou.
Venkovní trénink se děje za každého počasí, v případě vytrvalého deště se trénink přesouvá do arény funkčního tréninku v hale.
Více informací jak správně používat rezervační systém naleznete zde.
 
 
s