Výživa a suplementy

Vybíráme pro vás jen ty nejlepší prověřené produkty od renomovaných značek jako je Amix, Olimp, QNT, Weider, Reflex, Prom-inCasfood, MYIdentity a Extrifit .

Amix   Olimp   QNT   Weider   Reflex   Prom-In   Casfood      

Při jejich výrobě je kladen důraz na čistotu prostředí, kvalitu zdrojů, vysoký obsah účinných látek a výsledné jakosti produktů. Intenzivní trénink klade zvýšenou potřebu na výživu organismu, pokud mu nejste schopni dodat potřebné látky v přirozené stravě, tak následuje únava, stagnace a pomalá regenerace. V našem baru vám zkušený a školený personál doporučí ty nevjhodnější doplňky, které urychlí, či znásobí výsledky vaší tvrdé práce, ať už chcete hubnout, nebo nabírat svalovou hmotu.

Naše ceny jsou srovnatelné s cenami na eshopech u našich dodavatelů. Nechte si poradit od našich zkušených prodavačů.

Fitness Menu
Zapomněl sis uvařit?
Fitness menU

Hlavní jídlo (160 Kč)

Dezert (50 Kč)

Fitness menu

Protein Break!

Proten BreakNa tento produkt jste čekali! Naprosto dokonalé kompletní jídlo se zastoupením 25 g whey proteinu v každém sáčku a všech zásadních nutričních složek pro svalový růst! Chuťový zážitek Vás ohromí. Opravdu vynikající. Žádné vaření – vše za studena. Příprava 1 - 2 minuty! Extrifit ® přichází s úplně novou řadou produktů. Jedná se o speciální produkty určené pro přípravu dokonale chutných a zároveň výživově super hodnotných jídel, jejichž receptury jsou sestaveny i pro ty nejnáročnější sportovce.

Casfood Směs
na proteinový chléb (250 g)

Proteinový chlébProteinový chléb z naší proteinové směsi se vyznačuje vysokým množstvím plnohodnotných bílkovin z mléka, nízkým množstvím sacharidů, přiměřeným množstvím zdravého tuku a dostatečným množstvím potřebné vlákniny. Toto složení přesně splňuje nejnovější trendy zdravé výživy. Relativně nízký příjem sacharidů je potřebný při redukci tuku, vyšší množství bílkovin je potřebné k zachování svalstva, u cvičících lidí i k jejímu nárůstu. Tuk pocházející z lněných, slunečnicových a dýňových semínek (nenasycený) a kokosový tuk (nasycený) slouží k doplnění potřebné energie. Vláknina z ovesných vloček, lněných semínek a pšeničných otrub zas slouží jako prebiotikum.