BLOG - Pobočka LUKA | Hammer Strength Fitness

HAMMER STRENGTH FITNESS STODŮLKY TRENÉR TRENÉŘI COACH MOTIVACE HUBNUTÍ POSILOVÁNÍ CVIČENÍ

JAKÝMI VLASTNOSTMI BY MĚL OPLÝVAT OSOBNÍ TRENÉR?
A JAKÝMI VLASTNOSTMI SE PYŠNÍ STRENGTH COACH V HAMMER STRENGTH FITNESS PRAGUE?

2/5: JAK BY SE MĚLO DLE HAMMER STRENGTH FITNESS PRAGUE ZAČÍT?

Na stroji? Na bosu? Se základními cviky, či dechovým cvičením?

Kde vlastně začít? Jak uchopit člověka, který nikdy cíleně neposiloval svalové skupiny a nesnažil se je vědomě zapojovat?

Podle nás jednoznačně s vlastní vahou, na zemi a bez pomůcek. U nás začínáte zlepšováním mobility, aktivací svalů a dechovým cvičením.

Opruz a nic kvůli čemu by na vás měli mířit kuželovité paprsky reflektů slávy? Není to pravda. Stavět základy, když se na ně pořádně soustředíte je stejně zábavené jako jakékoliv jiné cvičení a pocit z procítění veškerých svalů k nezaplacení. Najednou si uvědomíte jaké svaly u kterého pohybu zapojujete a sami vědomě díky správnému zapojení svalů dokážete časem eliminovat různé bolesti kloubů či zad.

Malá rekapitulace pro každého? Rozhodně ano! Ikdyž jste před lety bouchali s kámoši ve sklepní gymu, a podle sebe máte nejlepší techniku kočičího hřebu u mrtvoly celého podolí a blízkého okolí, tak to rozhodně aspoň zkrácenou formou potřebujete. Kašlete na ego a na to že jste něco někdy zvedali, teď jste tady proto že to v poslední době není ono a potřebujete věci dělat jinak a lépe. 

Tohle je začátek a co bude dále? Dále míříme průpravným cvičením k základním cvikům, kde zapojíte celé tělo. Jaké průpravné cvičení? Počkej.

1/5: JAK PŘEMÝŠLET?

Jak může vlastně laik poznat kvalitního trenéra?
Podle čeho by se měl trenéra vybírat?
Cest, názorů a přístupu je v tomto odvětví opravdu hodně.
Trenérské služby nejsou levnou záležitostí.
Nabídek je mraky, ale jak vybrat správné fitness a hlavně správného trenéra?
Jde přece o moje zdraví a investované peníze (opravdu píšu investované) mohou buď letět do kanálu a nebo se promění v kvalitnější život v celém spektru rozsahu (psychické i fyzické funkce organismu).
Jedna naše současná klientka k tomu podle mého přistupovala naprosto správně.
Prozkoumala si trh. Nebyli jsme pro ní zkrátka jedinou možnost. Dělal jsem také obchod jako ona a přece, když chcete něco kupovat tak také zkoumáte kvalitu daného výrobku, porovnáváte, hledáte poměr mezi kvalitou, cenou a vše se to odvíjí od toho, co od dané služby či výrobku očekáváte.
S trenérskými službami je to stejné. Chcete jen někoho, kvůli komu přijdete do fitness, protože jste se domluvili a odcvičíte si nějaký trénink? Dobře, potom za to ale neplaťte 500kč a více.
Chcete někoho kdo Vám pomůže zlepšit zdraví, proměnit postavu, bude s Vámi konzultovat každou změnu a bude tím pravým mentorem ve zlepšení kvality života?
Dobře, potom to ale nebude stát 500kč.
Z našeho pohledu je trenér ten odborník, ten mentor, který má umět s klientem pracovat tak aby neselhal.
Neporovnávejte jen ceny, ty bohužel budou navíc ve směs podobné, ale právě obsah a kvalita služeb se bude výrazně lišit.
Pokud máte nulové zkušenosti s fitness a obecně sportem ve kterém se lpí na dráze pohybu pro nějaký přínos, kde jste mohli pochytit nějaké základy pohybu těla, tak googlujte, čtěte, sledujte youtube ať získáte nějaké informace pro konfrontaci s trenérem.
Už budete mít aspoň malý základ, který Vám umožní se trenéra zeptat proč právě takto, já jsem četl, viděl že....
Ten správný trenér si s Vámi o tom bude povídat a vysvětlí Vám že jste buď viděli blbost, nebo pro jaké případy to platí a proč zrovna s Vámi pracuje tak jak pracuje.