HAMMER STRENGTH FITNESS STODŮLKY TRENÉR TRENÉŘI COACH MOTIVACE HUBNUTÍ POSILOVÁNÍ CVIČENÍ

JAKÝMI VLASTNOSTMI BY MĚL OPLÝVAT OSOBNÍ TRENÉR?
A JAKÝMI VLASTNOSTMI OPLÝVÁ STRENGTH COACH - HAMMER STRENGTH FITNESS THE TRAINING CENTRUM?

1/5: JAK PŘEMÝŠLET?

Jak může vlastně laik poznat kvalitního trenéra?
Podle čeho by se měl trenéra vybírat?
Cest, názorů a přístupu je v tomto odvětví opravdu hodně.
Trenérské služby nejsou levnou záležitostí.
Nabídek je mraky, ale jak vybrat správné fitness a hlavně správného trenéra?
Jde přece o moje zdraví a investované peníze (opravdu píšu investované) mohou buď letět do kanálu a nebo se promění v kvalitnější život v celém spektru rozsahu (psychické i fyzické funkce organismu).
Jedna naše současná klientka k tomu podle mého přistupovala naprosto správně.
Prozkoumala si trh. Nebyli jsme pro ní zkrátka jedinou možnost. Dělal jsem také obchod jako ona a přece, když chcete něco kupovat tak také zkoumáte kvalitu daného výrobku, porovnáváte, hledáte poměr mezi kvalitou, cenou a vše se to odvíjí od toho, co od dané služby či výrobku očekáváte.
S trenérskými službami je to stejné. Chcete jen někoho, kvůli komu přijdete do fitness, protože jste se domluvili a odcvičíte si nějaký trénink? Dobře, potom za to ale neplaťte 500kč a více.
Chcete někoho kdo Vám pomůže zlepšit zdraví, proměnit postavu, bude s Vámi konzultovat každou změnu a bude tím pravým mentorem ve zlepšení kvality života?
Dobře, potom to ale nebude stát 500kč.
Z našeho pohledu je trenér ten odborník, ten mentor, který má umět s klientem pracovat tak aby neselhal.
Neporovnávejte jen ceny, ty bohužel budou navíc ve směs podobné, ale právě obsah a kvalita služeb se bude výrazně lišit.
Pokud máte nulové zkušenosti s fitness a obecně sportem ve kterém se lpí na dráze pohybu pro nějaký přínos, kde jste mohli pochytit nějaké základy pohybu těla, tak googlujte, čtěte, sledujte youtube ať získáte nějaké informace pro konfrontaci s trenérem.
Už budete mít aspoň malý základ, který Vám umožní se trenéra zeptat proč právě takto, já jsem četl, viděl že....
Ten správný trenér si s Vámi o tom bude povídat a vysvětlí Vám že jste buď viděli blbost, nebo pro jaké případy to platí a proč zrovna s Vámi pracuje tak jak pracuje.