CENÍK - Pobočka LUKA | Hammer Strength Fitness

benefit plus

  

ceník hammer strength fitness luka price list fitness

Poznámka 

MULTISPORT - kryjí celé vstupné, jak do fitness, tak i na skupinové lekce.

BENEFIT PLUS - přijímáme objednávky, přes aplikaci a systém benefit plus. Benefit kartu můžete využít na permanentky a produkty bez přirážky. Služby trenéra jsou při platně přes kartu BENEFIT PLUS navýšeny o 10%

* 10 vstupové permanentky mají platnost 2 měsíce

* Studentská a seniorská permanentka je platná od 7 do 16h a od 20 do 22h, o víkendech platí po celý den.

První vstup zdarma se nesčítá s dalšími slevami a marketingovými akcemi.

Kredit není časově omezen a můžete z něho čerpat veškeré služby a zboží ve fitness, platit útratu na baru.

Kredit vám na vyžádání vrátíme zpět.

Permanentky a členství:

Ke čtvrtletním permanentkám není třeba podepisovat smlouvu, permanentka se vystaví a zaplatí na místě. Ode dne vystavení je platná tři měsíce. Při podpisu roční smlouvy, se buď celá částka hradí již při podpisu smlouvy, nebo se roční splátka rozloží na 12 splátek. První je uhrazena hned při podpisu hotově a zbývající splátky jsou hrazeny pravidelným příkazem na náš účet. V obou případech lze členství, nebo permanentku pozastavit, nebo ukončit ze zdravotních důvodů ,ale pouze při předložení lékařské zprávy. Doba pozastavení, nebo dokonce zrušení smlouvy závisí na délce a závažnosti zdravotních komplikací.

Kreditní klubová karta Hammer Strength Fitness

Naše klubová karta neslouží pouze pro rychlou identifikaci, je zároveň platební kartou na kterou si můžete nabít kredit a bezhotovostně čerpat produkty na baru a solárium, dále můžete s touto kartičkou čerpat slevy u našich partnerů. Kredit se nabíjí minimální částkou 500 Kč v hotovosti, nebo platební kartou.

PŘI DOBITÍ KLUBOVÉ KARTY ZA 1.000,- A VÍCE SLEVA 15% NA KÁVU A PROTEINY PODÁVANÉ NA BARU

Vstupy dětí a nezletilých osob do fitness centra:

Dětem do15ti let je vstup do fitness centra zakázán bez doprovodu rodičů. Dětem od 15 let do 18 let je vstup do fitness centra povolen pouze se souhlasem rodičů, kteří výslovně a nepřenositelně nesou plnou odpovědnost za případné škody na zdraví svého dítěte i majetku provozovatele způsobené pohybem dítěte.