HS CAFE - Pobočka LUKA | Hammer Strength Fitness

 HS cAfe HS CAFE LOGO

Součástí posilovny je i autentický cafe lounge "HS CAFE" s vlastní výběrovou kávou HS COFFEE.
Naše káva je vyjímečná hned z několika důvodů.  Tím nejpodstatnějším Z nich je rodinná pražírna Rituale, odkud na míru připravenu kávovou směs odebíráme. V Rituale dávají do výroby nejen srdce, ale především dodržují zásady, které podtrhují unikátnost a vyjímečnost jejich práce: 

  • Čerstvost  – upražená káva je plná aromatických látek, které ale bohužel velmi rychle vyprchávají. Proto nám ji dodávají do 3 dnů od upražení. 
  • Preciznost  - každá z druhů kávy ve směsi je pražená samostatně, s ohledem na své vlastnosti. Až následně se směs promíchá. V Rituale se snaží pražit tak, aby zachovali co nejvíce chutí a káva nezhořkla. Plod kávovníku je ovoce podobné třešni, mírná ovocnost (kyselost) je toho důkazem…
  • Zodpovědnost  – kávu nakupují s ohledem na způsob jejího pěstování (životní prostředí) a nákup není přes burzu, ale formou „direct trade“ (více peněz jde přímo k farmářům).
  • Certifikace  – dle zemí původu mají tyto kávy certifikáty jako Rainforest alliance, UTZ, Organic, Fair Trade, International women´s coffee alliance atd.
  • Trénink  – bez tréninku není lepších výsledků. Proto do Rituale jezdí pravidelně naši zaměstnanci a společně trénují přípravu kávových nápojů

Čím je unikátní  naše káva HS COFFEE - kulaté„HS COFFEE“?

Naši kávu lze charakterizovat květinovou vůní, vedle které člověk také snadno rozpozná tóny čokolády a karamelu. To vše díky 80 % brazilské arabice Sunrise.
Takzvanou ořechovou tečku obstará zbylých 20 % indické Robusty Cherry AA, která má za úkol zintenzivnit jak chuť, tak i prožitek.

Pokud potřebujete povzbudit do pořádného tréninku, máme pro Vás naší specialitu s názvem "HAMMER coffee", což je 16 g kávy a 20 ml vody. "A little touch, for a lot of STRENGTH"

Kávu připravujeme na profesionálním přístroji značky SANREMO, která se ve svém oboru řadí na samotnou špičku.