CENÍK - Pobočka SPARTA | Hammer Strength Fitness

Ceník

BENEFITPLUS-HSFITNESS-SPARTA

MULTISPORT-HSFITNESS-SPARTA

Cenik_praha9

SPOLUPRACUJEME S:

* MULTISPORT

* BENEFITY a.s.

* SPHERE

* ACTIVE PASS
* BENEFIT PLUS
* SMART BENEFITS

Poznámka

První vstup zdarma se nesčítá s dalšími slevami a marketingovými akcemi

* Akční permanentky zakoupené na e-shopu se řídí speciálními podmínkami, které jsou vždy uveřejněné na e-shopu při nákupu akčního produktu.

* Člen který má zakoupenou platnou permanentku na cvičení v Hammer Strength Fitness.

** Po první registraci je podmínka dobít svůj účet minimální částkou 150,-Kč max.částka není omezená, následně z tohoto kreditu můžete čerpat jednotlivý vstup za 149,-Kč nebo po každém tréninku platit v hotovosti 149,-Kč. U desetivstupové permanentky je vstup za pouhých 129 Kč. Viz ceník.

Kredit není časově omezen a můžete z něho čerpat veškeré služby a zboží ve fitness, platit útratu na baru.

Minimální zůstatek na účtu je vždy 150,-Kč. Jedná se o jistinu pro případ neomluvené účasti na tréninku, v případě, že bude částka stržena je nutné při další návštěvě opět dobít účet minimální částkou 150,-Kč.

Kredit vám na vyžádání vrátíme zpět.

Permanentky a členství:

Ke čtvrtletním permanentkám není třeba podepisovat smlouvu, permanentka se vystaví a zaplatí na místě. Ode dne vystavení je platná tři měsíce. Při podpisu roční smlouvy, se buď celá částka hradí již při podpisu smlouvy, nebo se roční splátka rozloží na 12 splátek. První je uhrazena hned při podpisu hotově a zbývající splátky jsou hrazeny pravidelným příkazem na náš účet. V obou případech lze členství, nebo permanentku pozastavit, nebo ukončit ze zdravotních důvodů ,ale pouze při předložení lékařské zprávy. Doba pozastavení, nebo dokonce zrušení smlouvy závisí na délce a závažnosti zdravotních komplikací.

Kreditní klubová karta Hammer Strength Fitness

Naše klubová karta neslouží pouze pro rychlou identifikaci, je zároveň platební kartou na kterou si můžete nabít kredit a bezhotovostně čerpat produkty na baru a solárium, dále můžete s touto kartičkou čerpat slevy u našich partnerů. Kredit se nabíjí minimální částkou 500 Kč v hotovosti, nebo 1000 Kč na účet.

Vklady na účet se posílají pod variabilním číslem vaší karty. Číslo účtu je 2900412659/2010 FIO Banka.

Vstupy dětí a nezletilých osob do fitness centra:

Dětem do15ti let je vstup do fitness centra zakázán bez doprovodu rodičů. Dětem od 15 let do 18 let je vstup do fitness centra povolen pouze se souhlasem rodičů, kteří výslovně a nepřenositelně nesou plnou odpovědnost za případné škody na zdraví svého dítěte i majetku provozovatele způsobené pohybem dítěte.