CENÍK - Pobočka SPARTA | Hammer Strength Fitness

Ceník

BENEFITPLUS-HSFITNESS-SPARTA

MULTISPORT-HSFITNESS-SPARTA

Cenik_praha9_posilovna

SPOLUPRACUJEME S:

* MULTISPORT

* BENEFITY a.s.

* SPHERE

* ACTIVE PASS
* BENEFIT PLUS
* SMART BENEFITS 

Poznámka

První vstup zdarma se nesčítá s dalšími slevami a marketingovými akcemi

Akční permanentky zakoupené na e-shopu se řídí speciálními podmínkami, které jsou vždy uveřejněné na e-shopu při nákupu akčního produktu.

Permanentky a členství:

Při podpisu roční smlouvy, se buď celá částka hradí již při podpisu smlouvy, nebo se roční splátka rozloží na 12 splátek. První je uhrazena hned při podpisu hotově a zbývající splátky jsou hrazeny pravidelným příkazem na náš účet. V obou případech lze členství, nebo permanentku pozastavit, nebo ukončit ze zdravotních důvodů ,ale pouze při předložení lékařské zprávy. Doba pozastavení, nebo dokonce zrušení smlouvy závisí na délce a závažnosti zdravotních komplikací.

Kreditní klubová karta Hammer Strength Fitness

Naše klubová karta neslouží pouze pro rychlou identifikaci, je zároveň platební kartou na kterou si můžete nabít kredit a bezhotovostně čerpat produkty na baru a solárium, dále můžete s touto kartičkou čerpat slevy u našich partnerů. Kredit se nabíjí minimální částkou 500 Kč v hotovosti, nebo 1000 Kč na účet.

Vstupy dětí a nezletilých osob do fitness centra:

Dětem do15ti let je vstup do fitness centra zakázán bez doprovodu rodičů. Dětem od 15 let do 18 let je vstup do fitness centra povolen pouze se souhlasem rodičů, kteří výslovně a nepřenositelně nesou plnou odpovědnost za případné škody na zdraví svého dítěte i majetku provozovatele způsobené pohybem dítěte.