HS CAFE - Pobočka SPARTA | Hammer Strength Fitness

 

HS cAfe KAVA-FITNESS-PRAHA

Součástí posilovny je i autentická kavárna "HS CAFE", s vlastní výběrovou kávou HS COFFEE od Rituale.

Rituale je rodinná pražírna, která dává do práce srdce a nadšení s pravidly, která si nastavili už na začátku a těmi jsou:

  • Čerstvost  – upražená káva je plná aromatických látek, které ale bohužel velmi rychle vyprchávají. Aby v kávě bylo vše co chceme, dodávají k nám kávu do 10ti dnů od upražení. 
  • Preciznost  - každá z káv ve směsi  je pražená samostatně a s ohledem na její vlastnosti. Až následně se případná směs míchá“. Snaží se pražit tak, aby bylo zachováno co nejvíce chutí a nesklouzli k „hořkosti“. Plod kávovníku je ovoce podobný třešni. Mírná ovocnost(kyselost) toho je důkazem…
  • Zodpovědnost  – jejich kávu nakupují ohledem na způsob jejího pěstování (životní prostředí) a nákup není přes burzu, ale formou „direct trade“ (více peněz jde přímo k farmářům).
  • Certifikace  – dle zemí původu mají naše kávy certifikáty jako Rainforest alliance, UTZ, Organic, Fair Trade, International women´s coffee alliance atd.
  • Trénink  – bez tréninku není lepších výsledků, proto k nim jezdí pravidelně naši baristé a společně trénujeme přípravu kávových nápojů

 

Čím je unikátní  naše káva KAVA-FITNESS-PRAHA„HS COFFEE“?

Naše káva lze charakterizovat květinovou vůní, vedle které člověk také snadno rozpozná tóny čokolády a karamelu. To vše díky 80% brazilské arabicy Sunrise. Takzvanou ořechovou tečku obstárá zbylých 20% indické Robusty Cherry AA, která má ještě za úkol zintenzivit jak chuť, tak i prožitek.

Pokud potřebujete nakopnout na pořádný trénink máme pro Vás naší specialitu s názvem "HAMMER coffee" což je 16 gramů kávy a 20 mililitrů vody. "A little touch, for a lot of STRENGTH"

Kávu připravujeme na profesionální "coffeemašině" značky SANREMO, ktera se ve svém oboru řadí na samotnou špičku.