PROGRAM | Hammer Strength Fitness

TRÉNINKOVÉ PROGRAMY HAMMER STRENGTH FiTNESS - TRAINING CENTRUM

FAT LOSS #666 (The hell way)

Co je to tréninkový program FAT LOSS a tréninkové programy HAMMER STRENGTH FITNESS - TRAINING CENTRUM?

Intenzivní 3 měsíční spolupráce s individuální přístupem, dle vaší týdenní náplně a možnostem.Na základě praxe s klienty program během posledních měsíců prošel několika vylepšeními. Zejména v rychlosti aplikace úpravy vašich stravovacích a lifestylových návyků. Od každotýdenní jedné změny, kde se začátek dlouho rozjížděl a první měsíc byl opravdu hodně pozvolný, jsme se rozhodli již v prvním týdnu upravit veškeré stravování(i v tomto případě bude tě mít však týden na to aby jste se se vším důkladně seznámili a připravili na první den změny). Základními principy tohoto programu, jsou postupné týdenní změny, kde přijde vždy něco nového a vy bude mít tak čas si každou změnu zažít. Dalším principem a hlavním bodem jsou malé detaily, kterými vylepšíme základní funkce vašeho těla (detoxikace, příjem tekutin, doplnění mikronutrientů, kvalitní a pravidelný spánek), které tak samo o sobě bude fungovat lépe.

FAT LOSS BOOK

Po dobu spolupráce dostanete téměř 30ti stránkového "průvodce" 3 měsíčním FAT LOSS programem, který vám vždy doma připomene základní věci a bude tak dobrým pomocníkem jak v doporučení a tipech na stravování, tak i zachráncem ve chvílích krize, která možná někdy příjde (Od toho, ale bude hlavně váš trenér na kterého se můžete kdykoliv obrátit). Součástí FAT LOSS BOOKU je také přehled pojmů, aby jste tak lépe pochopili co spolu děláme a proč.
"VEŠKERÉ ZMĚNY JAKÉ CHCEME ABY JSTE VE SVÉM ŽIVOTĚ UDĚLALI MUSÍ BÝT NEJPRVE VYSVĚTLENY, JINAK NEMÁ SMYSL ABY JSTE JE ZAŘAZOVALI DO SVÉHO ŽIVOTA". "NEJPRVE MUSÍM POCHOPIT CO DĚLÁM A POTOM TO MŮŽU DĚLAT DOBŘE A DLOUHODOBĚ" 

FAT LOSS PROGRAM HAMMER STRENGTH TRENÉR HUBNUTÍ TRAININK TRAINER STODŮLKY FITNESS DIET DIETA ANIIE BRENNAN

MÁM ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ


Buď si to přepnete v hlavně a budete to dělat pro zdraví, proto aby jste se cítíli dobře a fungovali, jinak to nepůjde. Motivace musí být hlavně vnitří a musí začít u osobní nespokojenosti, naštvání a uvědomění.

FAT LOSS  je intezivní 3 měsíční program pro začátek kvalitní a razantní přeměny postavy.