Výživa pro sportující ženy | Hammer Strength Fitness

Výživa pro sportující ženy

Výživové poradenství

Paralelně s tréninky bude probíhat také poradenství jak se správně stravovat, protože bez dodržovaní určitých základních zásad a pravidel se k dokonalé postavě nepřiblížíte. Pomůžeme vám odhalit základní stravovací chyby a doporučíme správnou skladbu jídelníčku s ohledem na individualitu každé z Vás.

  • Každá jsme jedinečná, jak osobností, tak i postavou.
  • Rychlost s jakou se ukáží první výsledky se nemusí vždy dostavit takl, jak bychom si přáli.
  • Existují však moderní metody, které dokáží první změny v organismu odhalit když jsou zprvu skryté.
  • Každá žena bude před zahájením tréninků diagnostikovaná, abychom mohli sledovat váš postupný vývoj.
  • Zaručujeme vám, že s vytrvalostí a pravidelností se výsledy dostaví!

Nejčastější dotazy:

Co mám pít během tréninku?

Během tréninku dochází ke ztrátě tekutin a je nutné je neustále průběžně doplňovat. Minimální doporučené množství doplnění tekutin během do 60 minut je stanovena na 0,5-0,75 l. Na našem baru si můžete vybrat ze široké nabídky různých fitness nápojů z nichž je nejvhodnější na kruhový trénink L-Carnitin Drink, který nejen doplní tělu ztracené tekutiny, ale příznivě působí při odbourávání tuků, zlepšuje koncentraci, povzbudí vaši mysl a je nízkokalorický.

Co mi pomůže pro větší efekt hubnutí?

Kromě pravidelného cvičení, pestré pravidelné stravy a pitného režimu, pro ještě větší efekt odbourávání tuků vám doporučuji z naší nabídky užívat Olimp L-Carnitin 3000 před cvičením a během dne proteinový nápoj s nízkým obsahem cukru, který dodá vašemu tělu potřebné proteiny a aminokyseliny k ochraně svalové hmoty a zároveň jím můžete nahradit i jedno jídlo během dne.

Těsně po těžkém  tréninku je ideální dopřát tělu dávku aminokyselin, která ochrání svalové vlákno a zvýší využití tuku jako zásobní energie.